O nás

 
 Nabízíme Vám naše kvalifikované služby v oboru malířství, natěračství a tapetářství. Naši malíři a natěrači pracují na profesionální úrovni, kterou zajišťují pouze vyučení a vyškolení odborníci na malířské práce, tapetování a natěračské práce. Naší snahou je vybudovat fungující malířskou a natěračskou firmu, na kterou se naši zákazníci vždy rádi znovu obrátí a budou naše řemeslníky doporučovat svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout pouze poctivě odvedenou prací, spolehlivostí, rychlými dodacími lhůtami malířských a natěračských prací a maximální snahou uspokojit přání a požadavky zákazníka za rozumné ceny, neboť kvalita námi prováděných služeb není zásadně podmíněna jen vysokými cenami - navštivte náš ceník malířských prací ...

Které malířské a natěračské služby jste zde nenašli ?

dveri na bielo 4 preslenne a 3 plne ´´plus zarubne prosim cenu

cintulova vlasta nitramala by som zaujem o natretie intererovych 09.05.2020
dvere su neni poplusksne su zachovale

vymalování pokoje

Eva Horáková 16.04.2019
Dobrý den, potřebuji vymalovat pokoj asi 70m2 nutné škrábáná, nátěr proti plísni, sádrování - tmelení spár a děr pro obrazy. Termín od Května do Srpna (jak se to bude hodit malíři). Jedná se o vesnici Brocná 8 km do Rychnova nad Kněžnou nebo od Dobrušky. Děkuji Horáková

Výmalba

Procházková 07.06.2018
Měli bychom zájem o výmalbu novostavby, ještě není zařízená. Jedná se cca o 560m2, bílou barvou Jopol nebo něco podobného. Jeden nátěr proveden, ale byly provedeny ještě nějaké úpravy ( sekání přívodů) takže jeden nátěr bude asi málo. Potřebovali bychom malování provést ve 27. týdnu tj. od 2.7.2018. Malování v Havlíčkově Brodě.
Prosím o přibližnou cenovou nabídku
Děkuji Procházková Eva

Spolupráce

Jiří Zadina 03.01.2017
Dobrý den,dovoluji si Vám nabídnout spolupráci v oboru malby a nátěry na okr. Havlíčkův Brod popř.v kraji Vysočina.Pracuji na Ž.L. Jsem vyučen v tomto oboru a mám několikaleté zkušenosti. K provozování živnosti mám svůj vůz a veškeré nářadí.
Pokud budete mít zájem o mé služby, kontaktujte mě prosím na tel. 774587889 nebo na emailu : jiri.zadina@gmail.com
Přeji hezký den. Jiří Zadina

Přidat nový příspěvek

Doporučujeme : 

Provozujeme také další řemeslné služby. Mezi ně patří stavby krbů, stavby kamen, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajišťuje náš instalatér s kvalifikací vodoinstalatér, plynoinstalatér, topenář. Dále provozujeme kvalifikované revizní firmy provádějící elektrorevize - především pak revize elektrospotřebičů, revize elektroinstalací, revize hromosvodů, revize plynu, revize plynových kotlů, revize komínů. Naše oddělení ekologického vytápění se orientuje na tepelná čerpadla a solární systémy.

Kontakt

Natěračství a malířství Ekomplex CZ Všechna větší města v ČR a SR Volejte : 840 840 600 poptavky@ekomplex.cz